Melding Hanenstraat op 01 jun 2021

Info

Categorie
Beschadigde weg, fietspad, voetpad, voetweg ...
Datum
dinsdag 01 juni 2021
Straat
Hanenstraat  143a
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Beschadigd voetpad, nav bouwen van nieuwbouwwoningen is het voetpad niet meer aangewerkt tot tegen de opritten van huisnummer 143a en 141a
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


We zullen bekijken wat er kan gedaan worden. Normaal gezien is dit voor de firma die daar gewerkt hebben.


Mvg,


het technische team