Melding Hanenstraat op 01 jun 2021

Info

Categorie
Beschadigde weg, fietspad, voetpad, voetweg ...
Datum
dinsdag 01 juni 2021
Straat
Hanenstraat 141
melding-detail-dt-location-bus
A
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Beschadigd voetpad, nav bouwen van nieuwbouwwoningen is het voetpad niet meer aangewerkt tot tegen de opritten van huisnummer 143a en 141a
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


We zullen nakijken wat we kunnen doen. Normaal gezien is dit voor de firma die er gewerkt heeft.


Mvg,


het technische team