Melding Krapstraat op 04 jun 2021

Info

Categorie
Beschadigde weg, fietspad, voetpad, voetweg ...
Datum
vrijdag 04 juni 2021
Straat
Krapstraat 101
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Diepe put in het voetpad, juist voor het straatje Rauwenbos
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


Onze technische dienst zal hiervoor het nodige doen.


Mvg,


het technische team