Melding Kalkenstraat op 04 jun 2021

Info

Categorie
Beschadigde weg, fietspad, voetpad, voetweg ...
Datum
vrijdag 04 juni 2021
Straat
Kalkenstraat 202
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Metalen deksel gebroken en verzakt op fietspad in de Kalkenstraat aan de overkant van huisnummer 133b.
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


Wij gaan dit, zo snel mogelijk, herstellen.


mvg,


het technische team