Melding Beekstraat op 05 jun 2021

Info

Categorie
Riolering, verstopte rioolkolk, ...
Datum
zaterdag 05 juni 2021
Straat
Beekstraat 
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
beekstraat : de firma krinkels heeft NIETS aan het overtollige gras id beken gedaan (collega's vorig jaar hebben wel heel hard gewerkt) = gevaar voor overstromingen !!! gelieve klacht neer te leggen !
Antwoord

Beste,


De maaimachine moet nog passeren in de Beekstraat. Wegens een technisch defect zal dit iets later zijn dan vorig jaar.


Momenteel is er enkel al voorgemaaid rond de obstakels (verlichtingspalen, verkeersborden, bomen,…).


Met vriendelijke groet,