Melding Ravenstraat op 05 jun 2021

Info

Categorie
Milieu-, geluids- of geurhinder, loslopende dieren, kadavers, ...
Datum
zaterdag 05 juni 2021
Straat
Ravenstraat 172
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Dode rat gevonden op straat. Komende van de Ravenstraat een 10tal meter in de Vinkoorstraat aan de linkerkant
Antwoord

We hebben doorgegeven aan onze Technische Uitvoeringsdienst om de dode rat te komen ophalen.


Met vriendelijke groeten


De milieudienst