Melding Vitsstraat op 08 jun 2021

Info

Categorie
Beschadigde weg, fietspad, voetpad, voetweg ...
Datum
dinsdag 08 juni 2021
Straat
Vitsstraat 50
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Oude opgevulde put in fietspad is opnieuw diep verzakt.
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


Wij gaan de verzakking terug opvullen.


Mvg,


het technische team