Melding Broekstraat op 25 jun 2021

Info

Categorie
Verkeershinder, signalisatie, ...
Datum
vrijdag 25 juni 2021
Straat
Broekstraat 27
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Het deels innemen van het voetpad door brede geparkeerde auto's (die binnen hun parkeervak willen staan) zodat aan het begin en einde van de schooltijd de voetgangers moeten wachten om tegenstappers te laten passeren. Zeer hinderlijk voor de kinderen en kinderwagens.
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


Uw mail werd doorgegeven aan de bevoegde persoon.


Wij begrijpen het probleem maar echt een oplossing hebben wij hiervoor niet.


Mvg,


het technische team