Melding Otto De op 29 jun 2021

Info

Categorie
Verkeershinder, signalisatie, ...
Datum
dinsdag 29 juni 2021
Straat
Otto De 16
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Beste,

Als buurtbewoner voel ik me verplicht de onveilige situatie op het kruispunt Scheldestraat - Otto de Maeyerstraat te melden.
Sinds enkele weken ondertussen is er overmatige begroeiing van zowel van het privéperceel op de hoek Scheldestraat - Otto De Mayer de Alvat site als de dijk en wordt de doorgang dermate belemmerd waardoor er een erg onveilige situatie ontstaan is voor zowel fietsers/voetgangers als automobilisten.

Daar deze omgeving zeer gekend staat voor wandel en fietstoerisme hoop ik dat hier snel iets kan aan gedaan worden alvorens er ongelukken moeten gebeuren.

Antwoord

Beste,


Bedankt voor je bericht.


Uw mail werd doorgestuurd naar de bevoegde persoon. Zij zal een brief versturen naar de personen van de privé eigendom.


Onze groendienst zal, op openbaar domein, het nodige doen.


Mvg,


het technische team