Melding op 30 jun 2021

Info

Categorie
Vraag of suggestie over de website
Datum
woensdag 30 juni 2021
Straat
 
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
De Dries in Peizegem loopt op uw stratenplan door tot op grondgebied Buggenhout. Dat kan natuurlijk niet. Dit was een fout in Openstreetmap die intussen is hersteld.(gelukkig want ook routeplanners gebruikten deze foute straatnaam, met verkeerd afgeleverde pakjes tot gevolg) In uw meldingen-toepassing gebruikt u blijkbaar openstreetmap in real-time. Daar is de fout hersteld. Maar het stratenplan is blijkbaar statisch. Want daar blijft de fout aanwezig. Zie afbeelding in bijlage
Antwoord

Beste,


Bedankt voor uw melding. De kaarten op de website worden niet langer real time geladen maar statisch. Ze zijn gebaseerd opĀ https://tile.osm.be/.


Binnenkort (eind deze zomer) komt er een update uit die de fout zou moeten oplossen. Jaarlijks zijn er 2 van die updates. Dus van zodra die update geweest is, zal het plan opnieuw aangepast worden.


mvg,