Melding Veldstraat op 20 jul 2021

Info

Categorie
Verkeershinder, signalisatie, ...
Datum
dinsdag 20 juli 2021
Straat
Veldstraat 16
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Het bord zone 30 raakt overgroeid.
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


Onze groendienst zal het bord vrijmaken.


Mvg,


het technische team