Melding Hanenstraat op 27 jul 2021

Info

Categorie
Openbaar groen, speelpleinen, ...
Datum
dinsdag 27 juli 2021
Straat
Hanenstraat 139-141
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Buurtweg 133, niet toegankelijk. Netels staan 1 meter hoog.

Jullie hebben een wandelingroute van verloren wegjes en plekjes maar deze wandeling is niet toegankelijk vanuit hanenstraat naar platteput en bovendonkstraat alsook naar sporthal de pit.

Dit noemt “zoutweg” op de kaart!
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


Dit wordt doorgegeven aan onze groendienst om te maaien.


mvg,


het technische team