Melding Bussenstraat op 25 aug 2021

Info

Categorie
Milieu-, geluids- of geurhinder, loslopende dieren, kadavers, ...
Datum
woensdag 25 augustus 2021
Straat
Bussenstraat  
Status
In behandeling
Omschrijving
Bermen zijn dit jaar nog niet gemaaid op het einde van de Bussenstraat.
Volgens hetgeen ik op de kaart zie is dit nog grondgebied Buggenhout.