Melding Kalkenstraat op 10 sep 2021

Info

Categorie
Verkeershinder, signalisatie, ...
Datum
vrijdag 10 september 2021
Straat
Kalkenstraat  
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Auto’s en vrachtwagens in bebouwde kom deel van de kalkenstraat rijden veel te snel. Voorstel tot duidelijkere signalisatie dat het een zone 50 is. Onveilige situatie voor fietsers /voetgangers door overdreven snelheid.
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


Wij zullen dit ook melden aan de politie om meer toezicht te houden.


Uw melding werd ook doorgestuurd naar de verantwoordelijke voor signalisatie.


Mvg,


het technische team