Melding hoek Kerkstraat/Stationsstraat aan Chinees restaurant op 11 sep 2021

Info

Categorie
Openbaar groen, speelpleinen, ...
Datum
zaterdag 11 september 2021
Straat
hoek Kerkstraat/Stationsstraat aan Chinees restaurant 
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Verkeersborden voor zwaar verkeer onzichtbaar geworden door takken en bladeren boom
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


Onze groendienst zal hiervoor het nodige doen.


Mvg,


Het technische team