Melding Kamerstraat op 13 sep 2021

Info

Categorie
Beschadigde weg, fietspad, voetpad, voetweg ...
Datum
maandag 13 september 2021
Straat
Kamerstraat  64
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Het voetpad voor onze woning heeft een flinke verzakking ter hoogte van Kamerstraat 64. Kan dat hersteld worden en genivelleerd worden aub? Alvast bedankt.
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


Onze dienst wegen zal de verzakking komen herstellen in het voetpad.


Mvg,


het technische team