Melding Roestweg op 13 sep 2021

Info

Categorie
Verkeershinder, signalisatie, ...
Datum
maandag 13 september 2021
Straat
Roestweg 
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
De roestweg is een straat met enkele richting.
Nochtans rijden er regelmatig auto’s uit de straat richting Kamerstraat en dus in de verkeerde richting!
Wij wonen in de Kamerstraat 64 en heb zo bijna een aanrijding gehad met een wagen die uit de verkeerde richting de Kamerstraat inreed.
Kan er een rood verbodsbord voor auto’s komen zodanig dat zulke situaties zich niet meer voordoen aub?
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


Uw melding werd doorgegeven aan de verantwoordelijke voor signalisatie. Hij zal bekijken wat er kan verbeterd worden.


Mvg,


Het technische team