Melding Weiveld op 14 sep 2021

Info

Categorie
Verkeershinder, signalisatie, ...
Datum
dinsdag 14 september 2021
Straat
Weiveld 32
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Is het mogelijk om een overteekplaats te voorzien thv het Weiveld? Elke ochtend zijn er vele kinderen die uit het weiveld de straat moeten oversteken en die dit nergens op een veilige manier kunnen. Ook niet thv de spoorweg is dit mogelijk (enkel aan GO Vierhuizen). Dit zorgt elke dag voor gevaarlijke situaties.
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


De verantwoordelijke voor de signalisatie werd hiervan op de hoogte gebracht. Hij zal dit verder bekijken wat de mogelijkheden zijn.


Mvg,


het technische team