Melding Kamerstraat op 07 okt 2021

Info

Categorie
Openbaar groen, speelpleinen, ...
Datum
donderdag 07 oktober 2021
Straat
Kamerstraat  80 en volgende
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
In Kamerstraat vanaf huisnummer 80 en volgende hangen de takken en bladeren van de bomen over het fietspad in het gezicht van de fietsers wat gevaarlijk is. Sommigen hebben zelf al takken afgetrokken. Wielertoeristen rijden aan hogere snelheid, kennen het probleem en rijden op de rijbaan.
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


Onze milieudeskundige zal de bewoners aanspreken om de bomen en hagen te snoeien. Deze zijn privé eigendom.


Mvg,


het technische team