Melding Hoge Jan op 08 okt 2021

Info

Categorie
Milieu-, geluids- of geurhinder, loslopende dieren, kadavers, ...
Datum
vrijdag 08 oktober 2021
Straat
Hoge Jan 27
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Geluidshinder door het overdreven geblaf van de honden van de eigenaars van Hoge Jan 27
Ik neem aan dat mijn anonimiteit gerespecteerd word, maar ik wil dit toch nog even vermelden.
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


Je kan best de politie contacteren zodat zij de eigenaars kunnen aanspreken.


Mvg,


het technische team