Melding Vitsstraat op 08 okt 2021

Info

Categorie
Openbaar groen, speelpleinen, ...
Datum
vrijdag 08 oktober 2021
Straat
Vitsstraat 6
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Op hoek Minneveld en Vitsstraat 6 ligt een stukje openbaar domein waar het onkruid al tot een meter hoog groeit. Mijn overbuur houdt zijn tuin zeer net en dit aangrenzend stukje grond met kiezel ontsiert het uitzicht van zijn tuin. Wordt ook nooit periodiek onderhouden, alleen bij klacht of melding van iemand. Ook ligt er al maanden een verkeersbord met melding "N.V. SAGO", dit sinds vernieuwing fietspad in Vitsstraat.
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


Onze technische dienst zal dit, zo vlug mogelijk, in orde brengen.


Mvg,


het technische team