Melding Stenenstraat op 08 okt 2021

Info

Categorie
Beschadigde weg, fietspad, voetpad, voetweg ...
Datum
vrijdag 08 oktober 2021
Straat
Stenenstraat 47
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Put in wegdek in stenenstraat tegenover huisnummer 47
Antwoord

Beste,


Wij zullen deze, zo vlug mogelijk, opvullen.


Mvg,


het technische team