Melding Kalkenstraat op 11 okt 2021

Info

Categorie
Verkeershinder, signalisatie, ...
Datum
maandag 11 oktober 2021
Straat
Kalkenstraat 
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Beste,
Waarom de kasteelstraat is 50 km/u en niet de kalkenstraat ?
Ik denk 50km/u in de kalkenstraat zal een goede idee zijn.
Dank u voor uw reactie.

Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


Dit werd doorgegeven aan de bevoegde persoon. Hij zal dit verder behandelen.


Mvg,


het technische team