Melding Broekstraat op 16 nov 2021

Info

Categorie
Beschadigde weg, fietspad, voetpad, voetweg ...
Datum
dinsdag 16 november 2021
Straat
Broekstraat 62
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Ter hoogte van het voetpad aan huisnummer 62 is het wegdek gevaarlijk omhoog gekomen. Zeker met de fiets is dit een gevaarlijke plaats om te vallen. Zou het mogelijk zijn om deze asfalten bult ( dat verspreid is over de gehele breedte van de weg) uit te vlakken? Zo wordt het valrisico voor fietsers beperkt.
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


Dit werd doorgegeven aan onze dienst wegen om het probleem op te lossen.


Mvg,


het technische team