Melding Hanenstraat op 22 nov 2021

Info

Categorie
Beschadigde weg, fietspad, voetpad, voetweg ...
Datum
maandag 22 november 2021
Straat
Hanenstraat 18
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Ter hoogte van Hanenstraat 18 ontbreken 2 klinkers in het voetpad. Blijkbaar zorgt dit voor struikelgevaar. Zouden jullie zo vriendelijk willen zijn om dit te herstellen ?
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


Dit werd doorgegeven aan onze dienst wegen om dit op te lossen.


Mvg,


het technische team