Melding Stationsstraat op 24 nov 2021

Info

Categorie
Verkeershinder, signalisatie, ...
Datum
woensdag 24 november 2021
Straat
Stationsstraat 5
Status
In behandeling
Omschrijving
Ten gevolge van de werken aan het perron is de ruimte in de Stationsstraat fel verminderd. Bovendien gaan de voetgangers die van perron willen wisselen op de straat. Dit leidt tot gevaarlijke situaties. Hier zou aangepaste signalisatie moeten worden geplaatst én verlichting, of beter nog eenrichtingsverkeer ingevoerd. Waarom heeft men daar niet voor gekozen en bijvoorbeeld wel in de Kerkstraat tijdens werken aan privédomein?