Melding Boksheide op 06 jan 2022

Info

Categorie
Sluikstort
Datum
donderdag 06 januari 2022
Straat
Boksheide 240
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Zakken gestort in de berm
Antwoord

Beste


Wij hebben uw melding goed ontvangen.


Vermits wij melding kregen dat het hier eventueel om een asbestsluikstort, zal onze technische dienst dit zo snel mogelijk proberen te verwijderen in de gepaste afvoerzakken en met persoonlijke bescherming.


Met vriendelijke groeten


Milieudienst