Melding Hanenstraat op 10 jan 2022

Info

Categorie
Beschadigde weg, fietspad, voetpad, voetweg ...
Datum
maandag 10 januari 2022
Straat
Hanenstraat 38-40
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Veiligheidspaaltjes voor de zoveelste keer geraakt, deze keer is ééntje volledig los, het andere staat scheef, en de kasseien errond zijn omhooggekomen.
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


Onze dienst heeft de paaltjes op 13/01 terug geplaatst.


Mvg,


het technische team