Melding Beekstraat op 12 jan 2022

Info

Categorie
Milieu-, geluids- of geurhinder, loslopende dieren, kadavers, ...
Datum
woensdag 12 januari 2022
Straat
Beekstraat Brug over Buggenhoutse beek
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Ophoping van hout en groen-afval voor de brug over de Buggenhoutse beek ( beekstraat - Opdorp ).
Kan voor problemen zorgen bij hevige regenval.
Antwoord

Bedankt voor de melding.


Het beheer van de Opdorpse beek valt onder de bevoegdheid van de provincie. Vermits het hier een kleine opruiming betreft, zal onze technische uitvoeringsdienst de beek terug vrij maken.


Met vriendelijke groeten


Milieudienst