Melding roodbos op 13 jan 2022

Info

Categorie
Beschadigde weg, fietspad, voetpad, voetweg ...
Datum
donderdag 13 januari 2022
Straat
roodbos  de hele straat
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
wij wonen roodbos 23 te Buggenhout , de weg voor naar het huis te rijden zit weer vol gaten
dit is al de 2e keer dat ik mijn band breek. het is hoog tijd om deze weg correct opnieuw aan te leggen. we betalen belasting daarvoor.
bedankt voor uw medewerk
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


De putten worden, zo vlug mogelijk, opgevuld.


Mvg,


het technische team