Melding Leemputten op 13 jan 2022

Info

Categorie
Riolering, verstopte rioolkolk, ...
Datum
donderdag 13 januari 2022
Straat
Leemputten  
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Water staat zeer hoog waardoor toegankelijkheid onmogelijk is.
Ter aanduiding eventueel een afspanlint plaatsen.
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


We zullen dit nakijken en het nodige doen.


Mvg,


het technische team