Melding op 14 jan 2022

Info

Categorie
Vraag of suggestie over de website
Datum
vrijdag 14 januari 2022
Straat
 
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Ik hoorde een gerucht dat de procedure beschreven op "https://www.buggenhout.be/product/53/gratis-vuilniszakken" voor het bekomen van 2 rollen gratis vuilniszakken niet meer geldig zou zijn. Zou u dat even willen nakijken en indien nodig aanpassen zodat we deze maand niet voor niets naar het onthaal zouden gaan?


PS: De vorige keer (enkele jaren geleden) dat ik melding deed van een fout op de website, werd dit weliswaar aangepast maar kreeg ik ook een eerder arrogante, kleinerende reactie van een externe medewerker (van LCP, als ik me goed herinner). Ik zou het op prijs stellen dat hun reactie op deze melding niet van hetzelfde kaliber zou zijn.
Antwoord

Beste,


Bedankt voor uw melding. Uw opmerking werd doorgegeven aan de verantwoordelijke dienst zodat zij het kunnen nakijken en eventueel aanpassen.


mvg,