Melding hanenstraat op 14 jan 2022

Info

Categorie
Milieu-, geluids- of geurhinder, loslopende dieren, kadavers, ...
Datum
vrijdag 14 januari 2022
Straat
hanenstraat  147
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
aan de Hanenstraat 147 ligt een opengereden ,grote roze vuilniszak met flessen, in de watergreppel en op het fietspad, een grote hoeveelheid flessen liggen daar nu, waarvan sommige nog met vloeistoffen in
Antwoord

Bedankt voor de melding.


Onze technische uitvoeringsdienst zal dit gaan opruimen.


Met vriendelijke groeten


Milieudienst